ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید
0 تومان
پیگیری سفارش


کولرگازی 24 هزار اینورتر ایوولی سری گلدن مدل EVDC–24K-MD-1

وضعیت: ناموجود
قیمت: ۰ تومان
رتبه: هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است
تعداد:
1

وجود برد اینورتر بر روی کولر گازی24هزار اینورتر ایوولی گلدن سبب شده است، ضربه های اولیه جریان راه اندازی در کولرگازی کاهش یابد و به وسیله این برد سرعت کمپرسور به طور متغیر کاهش و یا افزایش یابد. این برد در عین حال که دارای مزایا و محاسنی است، معایبی نیز دارد. برد اینورتر دارای تکنولوژی پیچیده ای است و با داشتن سنسورهای مختلف و بررسی پارامترهایی نظیر دمای محیط بیرونی،دمای محیط داخلی،فشار گاز داخل سیکل و دمای تنظیمی کاربر به وسیله کنترل، میزان سرعت چرخش کمپرسور و فن بیرونی و همچنین میزان پاشش گاز توسط اکسپنشن ولو یا EER را تنظیم میکند. حال وجود قطعات الکترونیکی فراوان و همچنین سنسورهای مختلف سبب میشود، در صورت بروز ایراد و خرابی دستگاه با مشکل مواجه شویم و هزینه هنگفتی را جهت تعمیر و تامین قطعات بپردازیم.

از دیگر مواردی که سبب میشود در خرید کولر گازی های اینورتر دقت کنیم، حساسیت برد الکترونیکی دستگاه به رطوبت، نوسانات برق و همچنین گرمای شدید است .به همین خاطر است که توصیه میشود از دستگاههای اینورتر در مناطق شرجی و همچنین با گرمای زیاد یا به اصطلاح حاره ای استفاده نشود.

البته لازم بذکر است که کولرگازی 24هزار اینورتر ایوولی سری گلدن دارای کیفیت ساخت بالایی بوده و قطعات و بردهای الکترونیکی به کار رفته در آن از بهترین متریال هستند .کولرگازی های اینورتر ایو‌ولی برای جلوگیری از آسیب رسیدن به برد دستگاه از رله های امنیتی استفاده کرده است .

فضای قابل پوشش کولر گازی 24هزار اینورتر ایوولی سری گلدن

کولر گازی 24 هزار ایوولی اینورترتوانایی پوشش دهی فضایی تا 80متر منزل مسکونی در مناطق معتدل و مرطوب را دارد .در صورتی که فضای مورد استفاده محل کار ،مغازه ،رستوران و سایر محلهای با کاربری ویژه است در انتخاب ظرفیت باید دقت شود .لازم به توضیح است که اگر طول لوله کشی زیاد باشد و همچنین میزان گرمای محیط بیشتر از حد استاندارد باشد بهتر است از ظرفیت بالاتر استفاده شود .کولر گازی ایوولی24هزار اینورتر گلدن در بعضی از مدلها دارای سیستم آمپر کنترل است و میتواند میزان سرمایش دستگاه را بسته به میزان محیط مورد استفاده کاهش دهد .

ویژگی حالت فالومی در کولرگازی اینورتر 24هزار ایوولی گلدن

این ویژگی بیشتر در حالت گرمایش مورد استفاده قرار میگیرد . زمانی که گرمایش کولرگازی دیواری فعال میشود به دلیل سبک بودن هوای گرم ،گرما در نزدیکی سقف جمع میشود و از انجایی که اسپلیتهای دیواری در ارتفاع قرار دارد ،سنسور موجود در پنل داخلی به درستی نمی تواند دمای محیط را تشخیص دهد و زودتر از حد مجاز به کمپرسور فرمان قطع میدهد. حال کولرگازی ایوولی 24هزار اینورتر برای رفع این مشکل، استفاده از سیستم فالومی را در دسترس کاربر قرار داده است .به وسیله ی این ویژگی و سنسور دمای قرار گرفته در ریموت کنترل کولر گازی ،یونیت داخلی به جای در نظر گرفتن دمای سنسور داخل پنل ،دمای کنترل را به عنوان مرجع انتخاب می کند. این امر باعث میشود گرمای هوا در سطح زمین به حد قابل قبول برسد و از قطع شدن زودتر از موعد کمپرسور جلوگیری میکند.

قطعات و کمپرسور کولرگازی24هزار  اینورتر ایوولی سری گلدن

قطعات کولر گازی اینورتر ایوولی24هزار گلدن از شرکت میدیا تامین شده است .این کارخانه از بهترین شرکتهای تولید کننده قطعات کولرگازی است .قطعات تولید شده در کارخانه میدیا در برندهای مطرحی چون دایکین،هایسنس،تراست،میدیا به کار میرود .کمپرسور استفاده شده در کولر گازی ایوولی از برند توشیبا GMCC کالترون، کوپلند میباشد. کمپرسور کولر اینورتر ایوولی از نوع توشیبا است.این کمپرسور بسیار پرقدرت بوده و دارای EER و COP (بازده سرمایشی و گرمایشی) بالایی است .

رادیاتهای طلایی در یونیت داخلی و خارجی کولرگازی 24هزار ایوولی اینورترگلدن

کولرگازی 24هزار اینورترایوولی در همه مدلهای خود از رادیاتهای طلایی یا به اصطلاح گلدن فین استفاده کرده است .این رادیاتها یا زه اصطلاح فن های آن دارای روکش نانو بوده و سبب میشود کولرگازی در برابر رطوبت ،خوردگی ،زنگ زدگی و آلودگی محافظت شود .وجود رادیاتهای طلایی سبب شده قدرت تبادل حرارت در کولرگازی افزایش یابد و عمل کندانس به راحتی انجام شود و سرمایش و گرمایش دستگاه افزایش یابد .این رادیاتهای طلایی سبب میشود طول عمر دستگاه افزایش یابد.

قیمت کولرگازی ایوولی24هزار اینورتر سری گلدن

قیمت کلیه اجناس وارداتی تابعی از قیمت ارز است.قیمت کولر گازی ایوولی با توجه به کیفیت ساخت بالایی که دارد بسیار مقرون به صرفه است.این برند در مقایسه با برندهای نظیر جنرال گلد،زانتی،یونیوا بسیار باکیفیت تر بوده و توانایی رقابت با برندهای مطرح دنیا را دارد .لذا تنها کولرگازی که دربین برند های فوق در جنوب کشور توانایی کار کردن را دارد برند ایوولی است .این برند به دلیل داشتن مدلهای مختلف و همچنین استفاده از کمپرسورهای پیستونی و اسکرال در محصولات خود توانایی کارکردن در مناطق حاره ای یا تروپیکال را دارد .کمپرسورهای پیستونی و اسکرال به کار رفته در کولر گازی ایوولی از برند کالترون و کوپلند هستند که بسیار پرقدرت و کم مصرف هستند.

ویژگی خنک کنندگی برد اینورتر24هزار ایوولی گلدن توسط مبرد دستگاه

یکی از معایب دستگاههای اینورتر حساس بودن برد دستگاه به گرما است .گرما در برد اینورتر درقسمت تولید میشود1-گرمای ایجاد شده توسط قطعات الکترونیکی که این گرما نسبتا بالاست و باید از طریقی  گرما از برد خارج شود .بردهای اینورتر اکثر در قسمت آی سی اصلی از یک هیت سینک استفاده میکنند تا بتواند برد را خنک کنند .    2-گرمای بیش از اندازه در محیط :این گرما از طریق دمای بیش ازاندازه به برد اعمال میشود که بسیار خطرناک بوده وسبب از بین رفتن برد کولرمیشود .کولرگازی 24هزار ایوولی اینورتر جهت خنک کردن برد، از یک ابتکار هوشمندانه استفاده کرده و با گرفتن یک لوله رفت برگشت از خروجی کمپرسور و هدایت آن به زیر برد باعث خنک شدن برد اینورتر شده و باعث شده است طول عمر دستگاه تا حد قابل قبولی افزایش یابد .

مشخصات کالا

 • ویژگی های محصول

  • ظرفیت سرمایش
   24000 btu
  • بازدهی سرمایش
   3.11 w/w EER
  • جریان سرمایش
   9.9 A
  • بازده گرمایش
   9.98 w/w COP
  • ماکزیمم پرتاب باد
   1020 m3/h
  • نوع مبرد /وزن گاز
   R410A/1850g
  • سایز لوله ها
   8/3و8/5
  • ردیف رادیاتورها
   2 ردیف
  • برند کمپرسور
   روتاری twin
   GMCC
  • میزان نویز ماکزیمم
   45 db
  • ولتاژ
   220 v تکفاز
  • فرکانس
   50 hz
  • ابعاد یونیت داخلی
   335×226×1080 mm
  • وزن یونیت داخلی
   13.7 kg
  • ابعاد یونیت خارجی
   673×342×890 mm
  • وزن یونیت خارجی
   44.4 kg
  • طول لوله دستگاه
   4 متر
  • موارد خاص
   واردات متفرقه
ثبت نقد و بررسی

نقد و بررسی

اولین نفری باشید که نقد و بررسی خود را در مورد این کالا ثبت می کنید
test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test